logo

Chalúpky u babky***

Vitajte v malebnej drevenicovej dedinke s príznačným názvom Chalúpky u babky***, nachádzajúcej sa v čarokrásnom kraji stredného Slovenska, na Liptove. Naše štýlové a útulné chalúpky, chatky, drevenice, zruby, chaty či chalupy so súkromnými wellness zariadeniami a množstvom tradičných prvkov vsadené do prekrásnej liptovskej prírody ponúkajú komfortné ubytovanie Liptov v tichej lokalite na vidieku, na okraji obce Liptovská Štiavnica. Na svoj relax, dovolenku, alebo stretnutie s priateľmi si z našej ponuky vyberte chalúpku, drevenicu alebo chatu podľa Vašich predstáv a nechajte sa rozmaznávať pohodlím, ktoré sme pre Vás pripravili.

Jedinečná osada Chalúpky u babky*** na úpätí Nízkych Tatier Vám už od r. 2008 ponúka nadštandardné ubytovanie Liptov v súkromí v dreveniciach pre rôzny počet osôb, s rôznym usporiadaním miestností a s možnosťou objednania súkromného wellness k pobytu (bazén, sauna, vírivka, masáže, kúpacie kade). Dispozičné riešenie každého objektu a samostatný súkromný pozemok s chalúpkou sú obzvlášť vhodné pre víkendový pobyt, dovolenku rodiny s deťmi, predĺžený víkend, či relaxačný pobyt väčšej skupiny osôb.

Počas pobytu u nás Vám zaručujeme maximálne súkromie - na pobyt Vám prenajmeme vždy celú drevenicu s vlastným pozemkom, aby ste mohli nerušene prežívať chvíle Vášho oddychu. Samozrejmosťou je u nás neobmedzený WIFI prístup na internet, parkovacie miesto pri drevenici, drevo do krbu, či možnosť sledovania digitálnej satelitnej televízie. Medzi výhody ubytovania na Liptove v našej dedinke patrí aj dostupnosť obchodov - supermarketov (napr. Kaufland 5km, Lidl 5km, Tesco 7km) či blízkosť reštauračných zariadení (rodinná reštaurácia La Famiglia, Koliba u dobrého pastiera, Salaš Krajinka, Kozí vŕšok a iné).

Príďte si vychutnať prírodné bohatstvo turistami najnavštevovanejšieho regiónu Liptov a neobíďte jedinečné atrakcie ako Vlkolínec, termálne kúpalisko Gino Paradise Bešeňová, Aquapark Tatralandia Liptovský Trnovec, AquaCity Poprad, AquaRelax Dolný Kubín a nezabudnite na turistické výstupy v Národnom parku Nízke Tatry - okolité kopce Salatín, Lúčny hríb, Choč, Ostrô a Malinô, či prechádzky v prekrásnej Prosieckej a Kvačianskej doline. V zimných mesiacoch na Vás čakajú lyžiarske svahy Malinô Brdo, Jasná - Nízke Tatry, Liptovské Revúce či Donovaly, obzvlášť vhodné na snowboarding a skialpinizmus. Z našej dedinky je ku všetkým atrakciám blízko, veď u nás nájdete príjemný odpočinok, pokojné a komfortné štýlové ubytovanie Liptov, spojené s identitou tých najkrajších pocitov...Spravte z vašej dovolenky jedinečný zážitok a vydajte sa so stránkou ubytovanie Liptovská Štiavnica do obce učupenej na úpätí Nízkych Tatier len kúsok od lyžiarskeho strediska Malinô Brdo. Tunajšie chaty a chalupy poskytujú totiž idylku, akú inde len tak neokúsite. Pre to najlepšie ubytovanie na Liptove vyskúšajte portál www.ubytovanienaslovensku.eu a nebudete sklamaní ;)


Tešíme sa na Vašu návštevu na Liptove a pobyt v niektorej z našich chalúpok!

Partneri: