Chalúpka 48 s vírivkou, saunou

max. 7 osôb
3 spálne
2 kúpeľne, 2 WC

Chalúpka 48 – „KONVALINKA“ je štýlová trojspálňová chalúpka, určená pre 7 osôb. Chalúpka sa pýši jedinečnou polohou na konci drevenicovej osady, kde máte zaručený nielen ničím nerušený pobyt, ticho a kľud, ale aj nádherné výhľady na pohoria Nízke/Vysoké Tatry, Malú Fatru a Chočské vrchy, aké sa Vám v žiadnej inej našej chalúpke nenaskytnú. Tieto výhľady si môžete vychutnávať zo záhradného altánu s grilom, umiestného priamo za chalúpkou. Jeho súčasťou je privátna vírivka a fínska sauna, v ktorých sa môžete tešiť na chvíle relaxu a pokoja. V tesnej blízkosti chalúpky je  nové detské a workoutové ihrisko, ako aj minerálny prameň „Medokýš“, z ktorého si môžete nabrať čerstvú minerálnu vodu.

 

Na prízemí chalúpky je plne vybavená kuchyňa s umývačkou riadu a kúpeľňa so sprchovým kútom, ako aj chodba so schodiskom do podkrovia. Oproti kuchyni je situovaná jedáleň spojená s obývačkou, ktorej dominuje veľký samostatne stojaci krb a LCD TV. Na poschodí je priestranná spálňa s manželskou posteľou a jedným pevným lôžkom. Cez chodbu oproti je priechodná spálňa s dvomi samostatnými pevnými lôžkami a za ňou je spálňa s manželskou posteľou. Vyšší štandard ubytovania dopĺňa kúpeľňa s vaňou v podkroví. Samozrejmosťou v celej chalúpke je dátovo neobmedzené WIFI pripojenie na internet. Vaši najmenší určite privítajú trampolínu s ochrannou sieťou, umiestnenú vedľa chalúpky.

 

Obmedzenia platné pre túto chalúpku:

  • V období 1.7.-31.8. požadovaná dĺžka pobytu min. 4 prenocovania

Vybavenosť chalúpky

Úžitková plocha

  • 115 m2

Spálne

  • 3 (1x dvojlôžková spálňa, 1x dvojlôžková prechodzia spálňa, 1x trojlôžková spálňa)

Kapacita

  • do 7 osôb (2x manželská posteľ, 3x samostatné lôžko)

Interiér

  • 2x WC, kúpeľňa so sprchou, kúpeľňa s vaňou, TV, SAT, DVD prehrávač, WIFI internet, umývačka riadu, práčka, chladnička, mraznička, sklokeramická varná doska, rúra, pákový kávovar na mletú kávu, mikrovlnka, kanvica, krb

Wellness

  • súkromná vírivka (hydromasážna vaňa, jaccuzi) a fínska sauna, umiestnené v uzatvorenom altáne pri chalúpke

Exteriér

  • z prevažnej časti oplotený pozemok, záhradný altán, gril, trampolína

Parkovanie

  • 2x parkovacie státie pri chalúpke

Cenník ubytovania s wellness (s DPH 10%)

Pobyt cez rok (min. 2 noci)
1-6 osôb

180€ / chalúpka / noc (do 30.06.2024)

190€ / chalúpka / noc (od 01.07.2024)

7 osoba +20€ / osoba nad 12 r. / noc
+16€ / osoba 2-12 r. / noc
Vianočný, novoročný veľkonočný pobyt (min. 4-5 nocí)
1-6 osôb

220€ / chalúpka / noc

7 osoba +20€ / osoba nad 12 r. / noc
+16€ / osoba 2-12 r. / noc
Silvestrovský pobyt (min. 5 nocí)
1-7 osôb 380€ / chalúpka / noc
Fínska sauna
15€ / hod.

O poskytovaných zľavách, platobných podmienkach, minimálnej dĺžke pobytu a podmienkach stornovania pobytu sa, prosím, informujte v sekcii „Všeobecné podmienky“.

 

O pravidlách ubytovacieho zariadenia, podmienkach ubytovania, o čase nástupu na pobyt a čase ukončenia pobytu sa, prosím, informujte v sekcii „Ubytovací poriadok“

Orientačná obsadenosť Chalúpky 48

0 Hodnotenia

HODNOTENIE CHALÚPKY

Všetky recenzie