Chalúpka 48 s výhľadom na hory

max. 7 osôb
3 spálne
2 kúpeľne, 2 WC

Chalúpka 48 – „KONVALINKA“ je štýlová trojspálňová chalúpka, určená pre 7 osôb. Chalúpka sa pýši jedinečnou polohou na konci drevenicovej osady, kde máte zaručený nielen ničím nerušený pobyt, ticho a kľud, ale aj nádherné výhľady na pohoria Nízke Tatry, Malú Fatru a Chočské vrchy, aké sa Vám v žiadnej inej našej chalúpke nenaskytnú. Tieto výhľady si môžete vychutnávať zo záhradného altánu s grilom, umiestného priamo za chalúpkou. V tesnej blízkosti chalúpky je umiestnené nové detské a workoutové ihrisko a minerálny prameň „Medokýš“, z ktorého si môžete nabrať čerstvú minerálnu vodu.

 

Na prízemí chalúpky je plne vybavená kuchyňa s úmývačkou riadu a kúpeľňa so sprchovým kútom, ako aj chodba so schodiskom do podkrovia. Oproti kuchyni je situovaná jedáleň spojená s obývačkou, ktorej dominuje veľký samostatne stojaci krb a LCD TV. Na poschodí je priestranná spálňa s manželskou posteľou a jedným pevným lôžkom. Cez chodbu oproti je priechodná spálňa s dvomi samostatnými pevnými lôžkami a za ňou je spálňa s manželskou posteľou. Vyšší štandard ubytovania dopĺňa kúpeľňa s vaňou v podkroví. Samozrejmosťou v celej chalúpke je dátovo neobmedzené WIFI pripojenie na internet. Vaši najmenší určite privítajú trampolínu s ochrannou sieťou, umiestnenú vedľa chalúpky.

 

Obmedzenia platné pre túto chalúpku:

  • V období 1.7.-31.8. požadovaná dĺžka pobytu min. 4 prenocovania

Vybavenosť chalúpky

Objekt

  • 115m2, dvojpodlažný, podkrovný

Spálne

  • 3 (1x dvojlôžková spálňa, 1x dvojlôžková prechodzia spálňa, 1x trojlôžková spálňa)

Kapacita

  • do 7 osôb (2x manželská posteľ, 3x samostatné lôžko)

Interiér

  • 2x WC, kúpeľňa so sprchou, kúpeľňa s vaňou, TV, SAT, DVD prehrávač, WIFI internet, umývačka riadu, chladnička, mraznička, sklokeramická varná doska, rúra, pákový kávovar na mletú kávu, mikrovlnka, kanvica, krb

Exteriér

  • oplotený pozemok, záhradný altán, gril, trampolína

Parkovanie

  • 2x parkovacie státie pri chalúpke

Cenník ubytovania (s DPH 10%)

Pobyt cez rok (min. 2 noci)
2.1. – 1.4.
15.6. – 15.9.
1.4. – 15.6.
15.9. – 26.12.

1-4 osoby

140€ / chalúpka / noc

120€ / chalúpka / noc

5-7 osôb

+12€ / osoba nad 12 r. / noc

+10€ / osoba 2-12 r. / noc

Vianočný, novoročný veľkonočný pobyt (min 4-5 nocí)
1-4 osoby

160€ / chalúpka / noc

5-7 osôb +12€ / osoba nad 12 r. / noc
+10€ / osoba 2-12 r. / noc
Silvestrovský pobyt (min. 5 nocí)
1-7 osôb 330€ / chalúpka / noc

O poskytovaných zľavách, platobných podmienkach, minimálnej dĺžke pobytu a podmienkach stornovania pobytu sa, prosím, informujte v sekcii „Všeobecné podmienky“.

 

O pravidlách ubytovacieho zariadenia, podmienkach ubytovania, o čase nástupu na pobyt a čase ukončenia pobytu sa, prosím, informujte v sekcii „Ubytovací poriadok“

Orientačná obsadenosť Chalúpky 48

0 Hodnotenia

HODNOTENIE CHALÚPKY

Všetky recenzie