Dreveničková osada

Jedinečná osada Chalúpky u babky***  je situovaná na úpätí Nízkych Tatier, v turisticky najnavštevovanejšom regióne Slovenska, na Liptove, na okraji obce Liptovská Štiavnica.

Ubytovanie v našich štýlových chalúpkach – dreveničkách, postavených v duchu tradičnej architektúry a z kvalitných prírodných materiálov poskytujeme našim hosťom už od r. 2008.

Chalúpky u babky***

Dispozičné riešenie každej chalúpky je obzvlášť vhodné pre víkendový pobyt, dovolenku rodiny s deťmi, predĺžený víkend, či pobyt väčšej skupiny osôb. Počas pobytu u nás Vám zaručujeme maximálne súkromie – na pobyt poskytujeme vždy celú chalúpku so súkromným pozemkom, aby ste mohli nerušene prežívať chvíle Vášho oddychu. Samozrejmosťou je u nás neobmedzený WIFI prístup na internet, parkovacie miesta pri každej chalúpke, či drevo do interiérového krbu.

Naše chalúpky

Veríme, že z našej ponuky chalúpok si určite vyberiete tú najvhodnejšiu pre Váš pobyt na Liptove. Pri zariaďovaní sme kládli dôraz na wellness vybavenie a vybavenosť pre rodiny s deťmi, aby si aj Vaši najmenší členovia našli u nás svoje pohodlie. Ubytovať sa môžete v niektorej z dvanástich chalúpok z našej ponuky, či už je to chata so súkromným wellness vybavením, alebo chalupa s detským ihriskom.

Vybavenie chalúpok

Bezplatné parkovanie

Neobmedzená Wifi

Zariadená kuchyňa

Štýlový krb

Súkromný pozemok